piątek, 12 kwietnia 2013

Notka organizacyjna

Wiem, że pewnie nie lubicie tego typu postów, ale co jakiś czas mam obowiązek podsumować naszą pracę na blogu, ogłosić ważne rzeczy itp.

Mianowicie:

1. Posty:


  • Jurka napisała 23
  • Mary napisała 9
  • Agnieszka Sochalska napisała 4
  • ifriendstrio (konto wspólne) 5

2. Otrzymałyśmy w sumie 94 komentarze.
3. Wyświetlenia bloga do chwili obecnej wynoszą 1775.
4. Najwięcej wejść ma post: Zimowo - ponad 50 wyświetleń
5. Najwięcej komentarzy otrzymał post: Ognisko klasowe - 11 komentarzy

Mamy (ja i Mary) też plany by zmienić parę rzeczy na blogu. M.in.: ograniczyć pisanie o tym co wydarzyło się podczas dnia, pisać więcej porad, recenzji itp.

Prócz tego mamy zamiar zmienić nazwę bloga i jego wygląd. Później zastanowimy się nad zmianą adresu. Nowy wygląd (być może też nazwa) pojawi się w ciągu najbliższych dni.
Jeśli macie jakieś ciekawe nazwy bloga, które by pasowały do naszego, to w razie czego jesteśmy otwarte na propozycje ;)
Moje propozycje to:
  1. The best girls
  2. Best friends

Jest mi też przykro, że nie wszystkie z nas wywiązują się ze swoich obowiązków. Jeśli te osoby, które nie napiszą nic w najbliższym czasie, niestety będzie trzeba wobec nich powziąć odpowiednie kroki. Gdy będę zmuszona kogoś wydalić z bloga (nie chciałabym tego robić) za porozumieniem z ową autorką, która zostanie ogłoszę nabór. Oby to nie nastąpiło z powodów usunięcia kogoś z bloga, a raczej z potrzeby pomocy przy blogu itp.

Postaramy się pisać częściej, chociaż wcale tego nie obiecujemy.Co myślicie o tym wszystkim? Krótki i mam nadzieję, że zrozumiały ;)15 kwietnia mija rok od założenia bloga!


1 komentarz:

Dziękujemy za komentarze!