sobota, 22 grudnia 2012

Jeszcze trochę...

WIGILIA

     Jak każda z Was wie, już za parę dni oczekiwane przez nas święta! Bardzo się z tego cieszę ;D
Święta to wyjątkowy czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Ważne jest aby w tym dniu nie przejmować się sprawami codziennymi. Żeby te święta były udane musimy: odłożyć problemy na później, zapomnieć o rzeczach złych i tym dniu nam zbędnych. 
     Nie zapomnijmy, że święta są dniem dla każdego, nie tylko dla nas. Dlatego należałoby w tym  dniu zapomnieć o wszystkich złych uczynkach, słowach, które niegdyś padły z ust naszych wrogów, a nawet rodziny! 
     Uśmiechnij się do każdego, ten gest jest szczególnie w tym dniu magiczny. Jestem pewna, że na pewno ktoś ten gest odwzajemni. Niestety tak mały gest jest bardzo rzadko spotykany. Ludzie bardziej biegną za czymś i nie zwracają uwagi na to co jest tak naprawdę w tych świętach ważne.
     No właśnie, w takim razie co jest ważne? Ważne jest to żebyśmy nie zapomnieli co to za dzień. Jest Wigilia Bożego Narodzenia, czyli przeddzień Świąt Bożego Narodzenia


Trochę zdjęć ode mnie ;)

Jest to mały wstęp do świąt. Mam nadzieję, że spodobała się Wam notka. Jeśli pojawią się pozytywne komentarze to napiszę jeszcze coś o tradycji, czyli np: o 12 potrawach, strojeniu choinki, dzieleniu się opłatkiem oraz rozdawaniu sobie prezentów ;)

2 komentarze:

Dziękujemy za komentarze!